GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 3978194
nr 397 8194
Ytterfoder
Rörstrand, Jugend [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2006
100 kr
300 kr
Rörstrand